NewsletterWiadomość HTML?

Polecamy

Firma Adamek oferuje wyłącznie sprzedaż hurtową , dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień na stronie www.adamek.wroclaw.pl, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , faxem lub telefonicznie 71 3340248. Minimalna kwota zamówienia wynosi 400zł brutto.

Zamówiony towar wysyłamy wraz z fakturą w następnym dniu roboczym, firmą kurierską DPD, na koszt Firmy Adamek. Czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze.

Płatność za zamówiony towar można dokonać: -  dla firm z którymi rozpoczynamy współpracę - po zamówieniu wystawiamy fakturę proforma, po otrzymaniu wpłaty wysyłamy towar. -   dla firm z którymi współpracujmy regularnie - wystawiamy fakturę z opóźnionym terminem płatności.

Ceny na stronie są cenami brutto.

W przypadku reklamacji należy skontaktować się telefonicznie z Firmą Adamek, do trzech dni roboczych po otrzymaniu przesyłki , po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane.

Takie towary jak: pianka do układania kwiatów, styropiany, celofan 140 x100 nie wysyłamy , lub zamawiając te asortymenty , pracownik Firmy Adamek skontaktuje się z Państwem aby omówić koszty wysyłki.